BG EN

Без ловуване в деня на изборите!

Животът днес

Без ловуване в деня на изборите!

13439
на 03.11.2016
Без ловуване в деня на изборите!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Няма да се ловува групово местен и дребен дивеч по време на провеждането на Президентските избори на 6 ноември (неделя) и евентуалното провеждане на втори тур (балотаж) на 13 ноември. Това съобщиха от пресцентъра на Изпълнителна агенция по горите.

препоръчано

Мярката е с цел недопускане на инциденти по време на ловните излети. За целта горските и ловните стопанства няма да утвърждават графици за групово ловуване за тези дни. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 128
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК