ГОРЕЩО
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
Атанас Зафиров поздрави виетнамския президент То Лам за преизбирането му начело на Виетнамската комунистическа партия (СНИМКИ)
ВСИЧКИ МАСКИ ПАДНАХА! Една година издържахме с данъците си партията на Радев, докато ни беше президент
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шампионът от миналата година Рафаел Надал няма да защитава титлата си на US Open. Новината съобщи лично "Матадора", използвайки профила си в "Туитър".
"Ситуацията по света е изключително сложна, случаите с Ковид-19 продължават да нарастват и се губи контролът", написа испанецът, който е 4-кратен шампион в Ню Йорк.
"Това е решение, което никога не съм искал да взимам", добави 34-годишният испанец.
Миналата седмица участие в Ню Йорк отказаха още Ник Кириос и Фабио Фонини. Не е изключено към тях да се присъедини и Григор Димитров, който към момента не може да вземе решение дали да участва или не, пише "Тенис 24".
препоръчано
свързани новини
Рафа Надал засипа с похвали футболистите на Реал (М)
8784
на 20.07.2020
От щаба на Рафа Надал скочиха срещу новия тенис календар
16312
на 28.06.2020
Огромно признание за Рафаел Надал
16044
на 18.05.2020


