Без победител между Лион и Марсилия

2971
на 25.01.2016

Олимпик (Лион) и Олимпик (Марсилия) разделиха по точка, след като завършиха 1:1 в мача си от 22-ия кръг на френската Лига 1.

През първата част „хлапетата” и марсилци не успяха да реализират нито една от възможностите си. След почивката първо гостите стигнаха до попадение чрез халфа Реми Кабеля в 64-ата минута, възползвал се от подаване на Миши Батшуай. 12 минути преди края Корентен Толисо изравни и донесе точката на домакините след асистенция на Матийо Валбуена.

След равенството и двата тима имат по 30 точки, като марсилци са осми, а Олимпик (Лион) е на девета позиция. Двата тима изместиха заради по-добрата си голова разлика Бордо, който също има 30 точки. Убедителен лидер е ПСЖ с 60 точки.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми
САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО)