BG EN

Без пушене в паркове и градини в Страсбург от 1 юли

Европа

Без пушене в паркове и градини в Страсбург от 1 юли

11229
на 26.06.2018
Без пушене в паркове и градини в Страсбург от 1 юли
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Градската управа в Страсбург забрани пушенето във всички обществени паркове и градини, което се случва за първи път във Франция, предаде „Франс Прес“, цитирана от БНР.

препоръчано

Мярката влиза в сила на 1 юли и бе гласувана единодушно от Общинския съвет.

След експериментална фаза до края на годината., през 2019 година на пушачите-нарушители ще бъде налагана глоба от 68 евро.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
СРАМ И РЕЗИЛ! Енергийният министър Трайчо Трайков мълчи гузно за изявата на колежката му Мария Недина, че въглищните централи ще потънат като Титаник (ВИДЕО) СРАМ И РЕЗИЛ! Енергийният министър Трайчо Трайков мълчи гузно за изявата на колежката му Мария Недина, че въглищните централи ще потънат като Титаник (ВИДЕО)
ново
Днес: 25
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК