Без сензации за Купата! Левски громи, "армейците" солидни

20639
на 25.09.2018
Без сензации за Купата! Левски громи, армейците солидни

Днес се проведоха част от 1/16-финалните двубои за Купата на България. До сериозни изненади не се стигна. Грандовете ЦСКА и Левски продължават напред. "Сините" победиха убедително с 6:0 третодивизионния Атлетик Куклен.

Два гола реализира юношата на столичани Станислав Иванов (72, 75), а по едно попадение добавиха друг "син" юноша Атанас Кабов (41), Серджио Буш (44) и Филипе Нашименто (85), Янко Гюзлев пък си вкара автогол в 75-ата минута.

"Армейците" от своя страна надвиха с 2:0 бойкия тим на Монтана, с голове на Евандро в 52-ата минута и новото попълнение в атаката на "червените" Соу в добавеното време на мача.