ГОРЕЩО
Андрей Новаков с АРГУМЕНТ защо трябва да сме в Съвета за мир: Четири пъти в годината българският премиер ще сяда на една маса с президента на САЩ
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Американски конгресмен дойде на крака в офиса на Борисов - ето какви теми обсъдиха
АНАЛИЗАТОРИ! На опашка при Радев се редят я за кмет, я за депутат, я за солунската митница
ВЕЧЕ Е ЯСНО НА 100%: И Киро аут от листите на ПП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Младо момче е било почти изядено от бездомно куче в скопския квартал Карпош, пише "Вечер". Жертвата има дълбоки рани по ръката, с която се е отбранявала, но също така и по гърба и корема.
препоръчано
Цяло чудо е, че момчето се е отървало живо, коментират македонските колеги. Коментарите на хората са същите, каквито са и в България след подобни случаи, каквито многократно са ставали и у нас, някои за съжаление със смъртен изход.


