ГОРЕЩО
ЩЕ СА РАЗТУРИ ЛИ ЖЪЛТОПАВЕТНАТА ГЛУТНИЦА: Мирчев и Божанов с УЛТИМАТУМ към ПП
ГОРЕЩО В ПИК! Борисов звънял лично, за да разубеждава Живко Тодоров - кметът на Стара Загора непреклонен, остава член на партията
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Кметът на Стара Загора Живко Тодоров напуска Изпълнителната комисия на ГЕРБ
Travellove: Историите, които ще те накарат да стегнеш багажа още днес (СНИМКИ)
ГЪРМИ СКАНДАЛ: Гюров и Гюровците пробвали да спънат изборите
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Безплатно ще раздават минерална вода на туристите на Царевец в събота и неделя
6612
на 18.07.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Във връзка с осигуряване комфорта на туристите кметът на Община Велико Търново Даниел Панов е осигурил с представителите на фирма за напитки безплатно минерална вода за посетителите на Царевец, съобщават от кметската администрация.
препоръчано
Кметът и световната компания за безалкохолни напитки любезно осигуряват безплатно минерална вода за туристите в очакваните най-горещи дни на лятото в събота и неделя – 18-ти и 19-ти юли, когато се очаква температурите да достигнат и да надвишат 35 градуса.
Опаковките със студена минерална вода ще бъдат предоставени на посетителите на мястото, където е разположен контрольорът, който пропуска туристите със закупени билети към входа на крепостта.
Екип на ВМА трансплантира черен дроб на 31-годишна жена
947
преди 5 минути
Над 3,5 тона храни са иззети след проверка в кланница в Дулово
1553
преди 13 минути
ВКС потвърди: Държавата отнема активи за 227 хил. лв. по дело на КОНПИ
4363
преди 18 минути
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ГЕРБ с първа реакция след оставката на Живко Тодоров
38673
преди 19 минути


