ГОРЕЩО
ВХОД СВОБОДЕН! Забавлявай се и яж на корем! ПЪРВАТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА КЪСМЕТЛИИТЕ в казино “Мерит Зенит” с участието на Азис, Силвия Кацарова и Криси (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Гръмна новина, че "Промяната" се цепи от ДБ
СКАНДАЛНО ВИДЕО: Хванаха в лъжа новия любимец на Асен Василев. Владислав Панев се чуди как да скрие познанството си с педофилската секта от "Петрохан"
Разбрахте ли защо Христанов - Наглия е министър на народа? Народът му плаща масрафа да се изтяга във фотьойлите на правителствения ВИП
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Христо Иванов разгроми Конституцията! Радев не трябва да пуска партизаните на Сорос от ППДБ във властта
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Безпризорни котки налазиха автомобилите, добре че кравите нямат такъв навик!
11024
на 18.11.2016
Животните лягат върху капака или покрива, някои се крият между гумите в търсене на остатъчна топлина
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вече не са само по улиците. Безпризорните животни превзеха и автомобилите. Добре, че кравите не се интересуват от топлината на нагорещената тенекия, иначе…
препоръчано
Това видя, снима и показа очевидец на поредното нашествие на котки върху покрива на кола в Кърджали, съобщи 24rodopi.com.
Проблемът обаче не е само за Кърджали, навсякъде, където има безпризорни котки, току що спрелите автомобили, особено през студените дни веднага биват окупирани. Животинките търсят топлината и никой не може да ги упрекне. Пък и една котка не би могла да нарани колата.
Ще плащаме депозит „опаковка“ за всяка пластмасова бутилка или кенче
947
преди 4 минути
Проверяват 70 пъти превишение на радиационния фон в "Малинова долина"
1360
преди 6 минути
ЛУД ЕКШЪН! Гонка със скъпи коли и прострелян в Хасково (ВИДЕО)
2852
преди 9 минути
Полицията с нови подробности за подземната оранжерия за коноп край Кюстендил
2494
преди 13 минути


