BG EN

Безумие в Милано! Бандити с мотор откъснаха от ръката на млада българка часовник за 200 000 евро

ЧАС ПИК

Безумие в Милано! Бандити с мотор откъснаха от ръката на млада българка часовник за 200 000 евро

13721
на 25.09.2015
Безумие в Милано! Бандити с мотор откъснаха от ръката на млада българка часовник за 200 000 евро
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тридесет и седем годишна българска туристка стана жертва на рекорден обир в центъра на Милано, пише италианският в. "Република", цитиран от БТА.

препоръчано

Българката, чието име не се съобщава, била обрана на един от централните булеварди в Милано - Корсо Матеоти. На няколко крачки от луксозен хотел тя била нападната от двама мъже с мотор.В движение те отмъкнали от китката на туристката изключително скъп швейцарски часовник "Ришар Мил" /Richard Mille/, оценяван на 200 000 евро.

Подобни часовници носят звезди като тенисиста Рафаел Надал и актрисата Натали Портман.

Двамата нападатели успели да избягат от местопрестъплението, макар че полицаи ги преследвали известно време.

Жертвата получила охлузвания по китката. Полицията се надява да открие обирджиите, като прегледа кадри от охранителните камери в района. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО) ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО)
ново
Днес: 108
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК