ГОРЕЩО
И президентът Илияна Йотова изпрати по последния му път писателя Димитър Шумналиев (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новите украински депутати продължиха традицията на своите предшественици, като се сбиха на заседание на парламента, предаде "24 часа", позовавайки се на местните медии.
препоръчано
Конфликтът започна, след като избраниците гласуваха състава на парламентарните комисии. Сред побойниците бяха представителят на блока на президента Порошенко Сергей Каплин, командирът на батальона “Донбас” Семьон Семенченко и командирът на батальона “Днепър” Владимир Парасюк.
В същото време русата и дългокрака любителка на селфитата Дарина Ледовских от “Народен фронт” на премиера Арсений Яценюк се отказа от депутатството. Ако беше останала, 23-годишната блондинка щеше да най-младият украински депутат.
Уганда изпраща военни в ивицата Газа
2661
преди 30 минути
Задържаха кмет и още двама заради опустошителния пожар край Атина
5679
преди 1 часа


