BG EN

Безумие! Роси от "Разбий Иван и Андрей" напъха деца в багажник (снимки)

Папараци

Безумие! Роси от "Разбий Иван и Андрей" напъха деца в багажник (снимки)

41923
на 02.04.2014
Безумие! Роси от Разбий Иван и Андрей напъха деца в багажник (снимки)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Наперената фермерка от Айтос Росица Долапчиева, която участва в зрелищния тв формат „Разбий Иван и Андрей” смая клиентите в Мак Драйв в Бургас като затвори деца в багажника на колата си. Дългокраката брюнетка, която е майка на момиченце, купи сандвичи на двете деца и ги нагласи в багажника, затвори капака и подкара със замах сребристия си „Мерцедес”.

препоръчано


„Това е пълна безотговорност. Роси е известна с това, че постоянно кара и говори по телефона”, сигнализира читател на Флагман.бг, наблюдавал смаяно как майката качва двете деца.
В тв изявите си Росица демонстрира самочувствие, подчертавайки, че има собствен бизнес и собствено жилище. Ефектната дама заявяваше, че е кокетна, обича да пазарува и е пристрастена към бижута. На вид е глезла, но това не й пречи да управлява земеделския си бизнес и да управлява трактор в 50-декаровата си градина с черешови дървета.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 119
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК