ГОРЕЩО
ИЗПЛУВАТ НОВИ РАЗКРИТИЯ ОТ ДОСИЕТАТА “КАЛУШЕВ”: Ходил ли е министър Дечев с дъщеря си в Петроханската секта?
Красимир Вълчев, водач на листата в Стара Загора: ГЕРБ – СДС най-категорично подкрепя образованието (СНИМКИ)
МЪЛНИЯ! Гюров привикан спешно при Йотова? Ще подаде ли оставка
КЬОРСОКАК: Вижте как ще се окаже, че заради протестите на Асен и Мирчев българският народ за пореден път е ручал жабетата
Захлупва ни средиземноморски ЦИКЛОН. Денят започва с дъждове и сняг, духат неприятни ветрове (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Беларус трябва да укрепи южната си граница. Това заяви днес държавният глава на страната Александър Лукашенко след доклад на изпълняващия длъжността държавен секретар на Съвета за сигурност Станислав Зас и министъра на отбраната Андрей Равков, съобщава агенция "Фокус", позовавайки се на BelTA.
„Ние не крием, че южната граница трябва да бъде укрепена. И не защото се страхуваме, че украинците ще ни нападнат. Опасяваме се, че в резултат от случващото се там, ще пристигнат разни елементи, които не са нужни в Беларус – особено оръжие. Ето защо трябва да внимаваме. Това е въпрос, който касае нас, и никой няма да го реши вместо нас“, заяви президентът на Беларус Лукашенко.
препоръчано
свързани новини
Добър пример! Президентът на Беларус стана земеделец - вади картофи (видео)
4323
на 17.08.2015
Зеленски представя предложението си за спиране огъня за Великден
1863
преди 7 минути
В Гърция влизат в сила помощите за високите цени на горивата
5632
преди 1 часа
Огромен пожар на летището в Кувейт след атака с дрон (ВИДЕО)
9525
преди 2 часа
Тръмп с изявление: Спираме войната с Иран до 2-3 седмици
20309
преди 3 часа


