BG EN

Белгиец и британец ранени при стрелбата в Барселона

ЧАС ПИК

Белгиец и британец ранени при стрелбата в Барселона

4435
на 29.07.2015
Белгиец и британец ранени при стрелбата в Барселона
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двама души – белгиец и британец, бяха ранени днес при стрелба, открита от неизвестен нападател центъра на североизточния испански град Барселона, столица на автономната област Каталония. Инцидентът е станал в хотел "Силкен Рамбалс".

препоръчано

Според свидетели, въоръжен с пистолет мъж с качулка приближил сградата на хотела, където седели двамата мъже, стрелял два пъти, след което избягал от местопрестъплението. Белгиецът бил ранен от куршум, а британецът успял да избяга, но получил множество порезни рани, след като разбил стъклената врата на хотела. И двамата пострадали са откарани в болница. Никой от тях не е бил гост на хотела, където е станала стрелбата.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК