ГОРЕЩО
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
ПРАХ ЗА ОЧИТЕ: Кой плати метежа? DJ Асена НЕ ПОЗНАВА ЗАКОНА или ЛЪЖЕ за финансирането на протеста
Делян Пеевски: Заради политически чадър от ППДБ, СРС пусна на свобода директора, обвинен в незаконно заснемане на видеа от ученически тоалетни
Атанас Зафиров: Не се срамуваме за участието си в това правителство
Новите избори - дни преди Цветница
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жител на Белгия е спечелил от последния тираж на европейската лотария „Евромилиони” джакпот в размер на над 25 млн. евро, предаде ТАСС, като се позова на местни медии. През юли тази година друг белгиец спечели от лотарията 68 млн. евро.
Белгийците изразходват сумарно от 3 до 5 млн. евро за един тираж от най-любимата лотария в Европа. През годините, откакто съществува „Евромилиони”, джакпотът е бил печелен от 26-има жители на кралството, които са получили общо 789 млн. евро.
Според правилата на „Евромилиони”, човекът, уцелил голямата печалба, има право да запази анонимност. От това се възползват повечето европейци, които са имали късмета да се сдобият с големи суми.
Източник: БТА
препоръчано
Болсонаро излиза от предварителния арест заради хирургична процедура
2695
преди 32 минути
Тръмп номинира нов командир на американските сили за Латинска Америка
4665
преди 2 часа
Вучич: Запасите от гориво в Сърбия свършват до средата на януари
6754
преди 2 часа


