BG EN

Белгийските национали отмениха тренировка заради ужасите в Брюксел

Световен футбол

Белгийските национали отмениха тренировка заради ужасите в Брюксел

7055
на 22.03.2016
Белгийските национали отмениха тренировка заради ужасите в Брюксел
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Белгийският национален отбор отмени тренировката след ужасяващите експлозии в Брюксел. От щаба на тима са взели решение да не проведат заниманието след случилото се.

препоръчано

Националният отбор на Белгия има предвидена контролна среща за 29 март срещу Португалия.

Световните агенции информират за три взрива в залите за заминаващи пътници на летище "Завентем" в Брюксел, като засега не е ясен броят на пострадалите. Според някои медии има 11 убити и над 25 ранени. Други съобщават за 17 загинали.

Според първите информации са били взривени станциите "Шуман" под сградата на Европейската комисия и в непосредствена близост до Съвета на ЕС и Европейския съвет, както и станцията "Малбек", на 300 метра по-надолу, и на станцията "Ар Лоа", близо до сградата на Федералното правителство на Белгия.

 

 

 

Гонг

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 127
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК