ГОРЕЩО
Разбрахте ли защо Христанов - Наглия е министър на народа? Народът му плаща масрафа да се изтяга във фотьойлите на правителствения ВИП
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Христо Иванов разгроми Конституцията! Радев не трябва да пуска партизаните на Сорос от ППДБ във властта
"ВРЕМЕ Е ЗА БОЛЕЗНЕНАТА ИСТИНА"! Младите в ГЕРБ се вдигнаха на бунт срещу старите - изпратиха кърваво писмо
КУЛМИНАЦИЯ НА ИНТРИГАТА В ПП-ДБ: Разцепва ли се коалицията в новото НС
Два варианта за правителство пред Радев, политолог спряга и Антон Кутев за шеф на НС
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Белгийските власти са изпратили адвокат в Съда на ЕС в Люксембург, който да оспорва съдебно решение в подкрепа на правото на фирмите да забраняват носеното на мюсюлманска забрадка на работното място, съобщава вестник Echo.
препоръчано
Съдът на ЕС предстои да излезе с решение по случая на жителката на Антверпен Самира А., която е била уволнена от работа , защото отказала да изпълни искането на администрацията да не носи забрадка в работно време.
По-рано Съдът по трудовите спорове и апелативният съд на Антверпен постановиха, че решението на администрацията е били правомерно.
От своя страна белгийските власти виждат в решението на администрацията на частната фирма директна дискриминация.
свързани новини
ЕК подготвя План за действие за електрификация
4156
преди 43 минути
ЕК: Първият транш от 6 млрд. евро за Киев ще бъде за дронове
5311
преди 2 часа


