ГОРЕЩО
Иван Таков от БСП ЗАНУЛИ Васил Терзиев: Разхожда се по жълтите павета, останалите софиянци газят в боклука
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служител на Столичната пътна полиция е задържан с 36 000 лева подкуп. Парите той поискал от свой познат предприемач като откуп.
препоръчано
Изнудваният Дамян Христов се оплакал на полицая, че му откраднали багер и още една тежка машина. Катаджията Венцислав Евтимов предложил помощта си, но срещу рушвет от 36 000 лева, съобщава Нова телевизия.
Христов се съгласил да даде парите, но междувременно сигнализирал и полицията.
Евтимов е в ареста за 72 часа. Той работи в КАТ от 2004 г.
Това бил вторият откуп, искан от Дамян Христов. През лятото му откраднали и камион. Тогава платил 10 000 лева.
свързани новини
ПОТРЕС! Катаджия пише акт и само задрасква и преправя! (СНИМКА)
16137
на 16.07.2017
Уволниха катаджия за лежане
16391
на 05.06.2016
Закопчаха катаджия менте на пътя
11160
на 07.09.2015
Арестуваха старозагорец за подкуп на катаджия
8540
на 28.12.2014


