ГОРЕЩО
СЛЪНЦЕТО Е НЕМИЛОСТИВО! Вятър докарва облаци, от които на места ще ливне краткотраен дъжд с гръмотевици. Възможни са и градушки (КАРТИ)
ПАРАДОКСЪТ НА БОГАТСТВОТО: 909 българи кътат над 2,2 милиарда евро в банките - какво се случва със спестяванията на останалите
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на САЩ Барак Обама за първи път номинира за федерален съдия американец-мюсюлманин, съобщава Politico, цитиран от "Фокус". Юристът Абид Риаз Куреши е предложен от Белия дом да бъде назначен във федералния окръжен съд на Окръг Колумбия.
„Радвам се да номинирам г-н Куреши за работа във федерален съд на САЩ. Аз съм уверен, че той ще работи за американския народ честно и спазвайки закона“, се казва в изявление на Обама.
Абид Риаз Куреши е завършил право в Харвардския университет.
препоръчано
Американски федерален съдия скочи на Аржентина
5714
на 29.09.2014


