ГОРЕЩО
Бутафорното посещение на Дечев и Кандев в САЩ, Анчев се самонаграждава (СНИМКИ)
Писателят Веселин Стаменов: Усмивката, дигитално бръснене и суетното затягане на вратовръзката на Гюров - скъпоплатен инфлуенсърски курс, за който всички плащаме
ПОГРОМ В БСП! Крум Зарков принуждава служители сами да напускат партията
ГОРЕЩО В ПИК: Стана ясно кой от ПП е гласувал против РАЗВОДА с ДБ - той ли ще е следващата жертва на Асен Василев?
Човек на Радев с горещ коментар за драмите в ППДБ - защо се стигна до разделението
Америка
Белият дом: Разследването за предполагаемата руска намеса в изборите подкопава двустранните отношения
6542
на 01.12.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Белият дом в петък заяви, че двустранните отношения между Русия и САЩ вероятно са понесли щети от разследването за това дали Доналд Тръмп е сключил споразумение с Москва в периода на президентската му кампания от 2016 г., предава AFP, цитирана от "Фокус". „За съжаление, вероятно това подкопава отношенията ни с Русия", заяви говорителят на Белия дом Сара Сандърс в изявление, в което определи разследването на „руски лов на вещици“.
препоръчано
Тя поясни, че Тръмп е отменил планирана среща с президента на Русия Владимир Путин заради напрежението в Украйна - не все по-сложните му правни предизвикателства, свързани с Русия.
свързани новини
Тръмп заяви, че САЩ са унищожили седем ирански лодки в Ормузкия проток
6914
преди 9 часа
Две седмици след последния си концерт почина певецът и китарист Алекс Лигъртууд
21438
преди 14 часа
Камерън Диас и Бенджи Мадън обявиха раждането на третото си дете
11740
преди 16 часа
Дните на Ню Орлиънс са преброени - до няколко десетилетия ще е под вода
10688
преди 16 часа


