BG EN

Бен Стилър стана посланик на ООН - помага на бежанци в Гватемала

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Бен Стилър стана посланик на ООН - помага на бежанци в Гватемала

7299
на 03.07.2018
Бен Стилър стана посланик на ООН - помага на бежанци в Гватемала
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бен Стилър е поредната холивудска звезда, която обединява усилия с ООН. След като Анджели Джоли вече години обикаля най-конфликтните точки на земята, за да помага на пострадалите от военните действия, сега звездата от "Нощ в музея" се присъединява към отбора на посланиците на добра воля към Върховния комисариат за бежанците.

препоръчано

"Аз съм горд и за мен е огромна чест да изпълнявам тази ролята в организация, която работи неуморно по целия свят, за да помогне на мъже, жени и деца, които бягат от войната, терора и преследването", заяви Стилър.

Това изявление актьорът даде на първата си благотворителна мисия до Гватемала. Той посети бежанци в страната, които е трябвало да напуснат домовете си в Централна Америка заради насилието и засилваща се престъпност. "Семейството, с когото се запознах в Гватемала, заедно с децата си са били подложени в миналото на невъобразим страх и насилие", разказа актьорът.

"Аз лично съм виждал неговата ангажираност към защита на бежанците в света и изключителната му способност да говори за сложния проблем с миграцията по ясен, страстен и убедителен начин", обоснова решението на ООН Върховният комисар за бежанците Филипо Гранди, цитиран от "Монитор".

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК