BG EN

Бензема съди министър заради “Мюсюлмански братя“

Световен футбол

Бензема съди министър заради “Мюсюлмански братя“

11249
на 19.10.2023
Бензема съди министър заради “Мюсюлмански братя“
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нападателят на Ал-Итихад Карим Бензема може да съди френския вътрешен министър Жералд Дарманен за обвиненията му във връзки с ислямистката организация “Мюсюлмански братя“. Адвокатът на футболиста заяви, че тези твърдения са недостоверни.

препоръчано

"Това е лъжа, Карим Бензема никога не е имал ни най-малка връзка с тази организация.

Обмисляме възможността да предприемем съдебни действия срещу този министър, като се ръководим например от закона за манипулирането на информация, който е толкова скъп на нашето правителство, и закона за клеветата или дори публичната обида“, каза адвокатът на играча - Хюг Вижие, цитиран от "Льо Паризиен".

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК