BG EN

Бензинът в САЩ по-евтин от млякото

Америка

Бензинът в САЩ по-евтин от млякото

3770
на 02.11.2014
Бензинът в САЩ по-евтин от млякото
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

За пръв път от 22 декември 2010 средната цена на дребно на бензина в САЩ падна под 3 долара за галон (около 79 цента за литър), съобщи ТАСС, като се позовава на Американската автомобилна асоциация.

препоръчано

Причината е рязкото падане на цената на петрола на световните борси. От края на юни т.г. цената на петрол марка WTI поевтиня с повече от 20 долара на фона на увеличаващите се обеми на добива и тревогите относно перспективите за световната икономика.

Така бензинът в САЩ стана по-евтин от млякото, което се продава за 3,73 долара за галон.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Случаят Петрохан ще взриви кабинета „Гюров“, ако има и сянка на политически чадър (ВИДЕО) Цветанка Андреева пред ПИК TV: Случаят "Петрохан" ще взриви кабинета „Гюров“, ако има и сянка на политически чадър (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК