BG EN

Бенфика ще съди бившия си треньор за 7.5 млн. евро

Световен футбол

Бенфика ще съди бившия си треньор за 7.5 млн. евро

3994
на 17.08.2015
Бенфика ще съди бившия си треньор за 7.5 млн. евро
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бенфика Лисабон ще заведе иск в съда за обезщетение от 7.5 млн. евро от бившия си треньор Хорхе Хесус, който бе нает през юни от конкурентния клуб Спортинг, съобщи Бенфика през португалския вестник "Експресо".

препоръчано

Хорхе Хесус наруши едностранно договора, който го свързваше с клуба и трябва да плати предвиденото обезщетение, което възлиза на 7.5 млн. евро, уточни говорителят на Бенхика Жоао Габриел.

Клубът отказва да плати на своя бивш треньор и заплатата му за юни, мотивирайки се с това, че Спортинг е подписал договор за три години с Хорхе Хесус на 5 юни. Според пресата Хесус е подписал със Спортинг за брутно годишно възнаграждение от 6 млн. евро, докато в Бенфика вземаше 4 млн. евро. На 9 август Спортинг спечели Суперкупата на Португалия, налагайки се с 1:0 над двукратния шампион Бенфика. /АФП

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Цеков с тежки думи за скандалите около служебния кабинет: Това е един анклав на политическата безотговорност. Правят мащабни чистки, изборите са под заплаха (ОБНОВЕНА) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Цеков с тежки думи за скандалите около служебния кабинет: Това е един анклав на политическата безотговорност. Правят мащабни чистки, изборите са под заплаха (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК