ГОРЕЩО
СДС С ГНЕВНА ПОЗИЦИЯ: Прокремълският слугинаж в страната ни се бие до "последната капка кръв" срещу пълната ни евроинтеграция
Проф. Михаил Константинов срещу пърформансите в НС: Не отговарят на европейските стандарти
Борисов посочи НАЙ-ВАЖНИТЕ неща, които ГЕРБ ще защити в бюджета (ВИДЕО)
Прокуратурата протестира срещу освобождаването на джигита, убил полицай
ПРОВОКАЦИИТЕ ПРОДЪЛЖАВАТ! ППДБ внесоха вот на недоверие. Кокорчо изкука, крещи по журналисти и плаши властта с още по-голям протест
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Димитър Бербатов заяви в интервю за Дарик радио, че никога не е бил канен от ЦСКА, за да поеме пост в клуба. Той призна, че в лицето на Михаил Александров ЦСКА е намерил човек, който може да им свърши работа.
препоръчано
"Мен никой не ме е канил от ЦСКА. Никой не се е свързвал с мен", призна Димитър Бербатов.
"В случая никой не ме е търсил. В лицето на Мишо (б.р. Михаил Александров), от ЦСКА са намерили човек, който може да им свърши работата, която искат. Клубът ще се развива в правилната посока, стадион ще се строи.
свързани новини
Бербатов проговори за слуховете, че ще става шеф в ЦСКА
26988
на 11.05.2024
Искат да изградят европейско управление на клуба. Стадионът трябва да генерира приходи не само, когато има мачове", коментира бившият нападател.
Монтана се раздели с чужденец
3114
преди 36 минути
Херо готви сериозна чистка в Ботев
4276
преди 57 минути
Преговорите са напреднали, Ботев Пловдив продава на румънския шампион
11892
преди 15 часа
СЪСТОЯНИЕТО МУ Е ТРЕВОЖНО: Любо Пенев свалил 30 килограма
19825
преди 17 часа


