ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК: ГЕРБ с извънреден конгрес заради Делян Добрев и Живко Тодоров
ПРЕЗИДЕНТСКА БЪРКОТИЯ: Пълен разпад на координацията - ПП и ДБ се разминаха за Гюров
КЪРВАВ ИНЦИДЕНТ: Бой и стрелба на плаж край Варна, двама са с опасност за живота
Йотова РАЗКРИ защо кресливите опоненти на Радев го атакуват за патриарх Кирил и ОТСЕЧЕ: България държи "златната карта" в Европа
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия (СНИМКИ)
Звездата на "Фулъм" се притеснява да не му остане грозен белег на лицето
Звездата на "Фулъм" Димитър Бербатов се е консултирал с един от най-добрите пластични хирурзи в Лондон, научи ПИК. Българският нападател получи тежък удар в носа по време на мача с "Норич" през уикенда и бе зашит с един шев от лекаря на "котиджърс". В момента футболистът има единствено леки проблеми с дишането, но това не го тревожи. Бербо, който държи много на външния си вид, се е притеснил да не му остане грозен белег на лицето след контузията. Затова е потърсил консултация с пластичен хирург. Специалистът лично ще извади конеца от закърпения нос на нападателя в близките дни и ще се погрижи да не остане абсолютно никаква следа на контузеното място. "Димитър Бербатов си е все така красив", коментира с усмивка мениджърът на "Фулъм" Мартин Йол.препоръчано


