BG EN

Бердих е последният четвъртфиналист на Уимбълдън

Тенис

Бердих е последният четвъртфиналист на Уимбълдън

7428
на 05.07.2016
Бердих е последният четвъртфиналист на Уимбълдън
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Финалистът от 2010 година Томаш Бердих е последният четвъртфиналист на Уимбълдън. Поставеният под номер 10 в схемата Бердих победи Иржи Весели с 4:6, 6:3, 7:6(8), 6:7(9), 6:3 за 3:56 часа.

препоръчано

Двубоят беше доигран днес, след като снощи беше прекъснат след четвъртия сет заради късния час и тъмнината над Лондон. 22-годишният Весели спечели четвъртия сет след тайбрек след 71 минути.

Бердих, който е на 30 години, направи пробив в началото на петия сет и бе проблеми приключи двубоя. Чехът ще играе на четвъртфиналите срещу номер 32 Люка Пуй (Франция).

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 124
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК