ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
Ето го кемпера на Иво Калушев! Полицията го свали по нощите от Околчица (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Калушев се самоубил с изстрел в брадичката. Спътниците му - с огнестрелни рани в слепоочието. Групата закъсала за пари през последните месеци
Бащата на Сияна гневно: Бургазлиев, който отне живота на една българска майка и направи детето й инвалид, се опитва да излезе на свобода
Бившият италиански премиер захранвал с тези пари имуществото си в чужбина, смята съдът
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият премиер на Италия Силвио Берлускони, който бе осъден на една година затвор, е създал и разработил собствена система за данъчни измами.
препоръчано
Това се казва в заключенията на съдебния състав, издал присъдата в рамките на аферата с неговия медиахолдинг „Медиасет”, цитиран от агенция France Presse (АФП).
„Измислянето, създаването и разработването на система за укриването на суми от данъчните служби с цел да се поддържат и захранват незаконно имущества в чужбина, е дело на Берлускони”, твърдят съдиите в своя документ.
900 журналисти са жертви на COVID-19 за една година
11863
на 04.03.2021
ООН преброи 1,3 млн. деца зад решетки
15458
на 21.10.2019
Подмина ни астероид колкото къща
16728
на 21.04.2019


