BG EN

Берое и "Ботев" (Пловдив) искат Карачанаков

Футбол

Берое и "Ботев" (Пловдив) искат Карачанаков

20922
на 07.01.2015
Берое и Ботев (Пловдив) искат Карачанаков
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Разтрогналият с ЦСКА футболист Антон Карачанаков е обект на засилен интерес от страна на Берое и "Ботев" (Пд). Вариант за скандално напусналия червения клуб играч е и Литекс. Там обаче може да има трансфер единствено при продажбата на албанеца Армандо Ваюши, твърди "Меридиан Мач". Червените фенове не одобряват постъпката и мотивите на Карачанаков да си тръгне, а именно - забавени плащания. Според тях това е един вид източване на клуба и вещаят на родения в Ново Делчево нападател съдбата на Спас Делев.

препоръчано

Междувременно стана ясно, че избягалият от ЦСКА бразилец Лукас Саша може да подпише със Спортинг (Лисабон). В момента Саша играе в Апоел Тел Авив, но договорът му е до края на сезона. "Мечтата ми е да отида в голям европейски клуб. Мениджърът ми е бил вече търсен от Англия, Франция и Казахстан", коментира Саша. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 32
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК