ГОРЕЩО
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ЕВТИН ТЕАТЪР: Многострадалната Църцарова си вдига цената, докато "Капитал" и Прокопиев късат ризи и зоват за линч над Пеевски
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ръководството на Берое обмисля безпрецедентен ход за българския клубен футбол. Шефовете на заралии ще предложат за трети път нов договор на старши треньора Петър Хубчев.
Това ще стане малко след Нова година. Настоящият контракт на специалиста, който пое старозагорци в края на 2012 година, изтича другото лято, пише "Тема спорт"
За по-малко от три години начело на шампиона на България за 1986 година героят от САЩ'94 успя да спечели сребърните медали в "А" група, Купата и Суперкупата на България.
препоръчано
Хубчев: Вратарят на Монтана имаше ден, не съм притеснен
3698
на 27.09.2015


