BG EN

Берое пробва полузащитник от Тунис

Футбол

Берое пробва полузащитник от Тунис

2651
на 24.06.2013
Берое пробва полузащитник от Тунис
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полузащитникът Меди Оуретани преминава пробен период в Берое. Той взе участие и в днешния мач срещу Любимец (4:1).

Меди Оуертани е роден на 17 юни 1990 година в Марсилия. Висок е 184 см и притежава двойно гражданство – на Тунис и на Франция.

При юношеските си години е играл за Олимпик (Марсилия, Франция)м както и в Истре “Б” отбор и Ендрурн. През сезон 2009/2010 започва професионалната си кариера в Бизертин (Тунис), където записва в първия си сезон 1 мач, а във втория – 11 мача и 565 игрови минути. През сезон 2011/2012 преминава в “Стад Тунис” и изиграва 3 мача и 172 минути преди през същия сезон да бъде трансфериран в АС Марса. Там за сезон 2011/2012 изиграва само 2 мача и записва 132 игрови минути. През последния сезон има 14 срещи и 1106 игрови минути за Марса. Отборът завърши на 4 място в група А на тунизийския шампионат.

Той ще пътува с отбора за Смолян, за да прецени треньорът Петър Хубчев дали да му предложи договор.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО) В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК