Берое се развихри, даде ясен знак на ЦСКА

7057
на 16.04.2016

Отборът на Берое се наложи с 5:2 над Локомотив (Пловдив) в мач от 29-ия кръг на "А" група и по този начин даде ясен знак на ЦСКА, че не се е предал за участие на финал за Купата на България.

Първият гол отбеляза Елиаш в 13-ата минута от дузпа. Ел Харуби направи опит да отиграе технично върната към него топка, но пасът му бе пресечен от Том, който го прехвърли. Стражът на пловдивчани задържа с ръка играча, за което съдията го изгони и отсъди най-тежкото наказание.

В 18-ата минута Исмаил Иса донесе комфортна преднина на своя тим, разписвайки се с глава след центриране на Спас Делев.

В 26-ата минута Спас Делев направи резултата класически. Нападателят бе оставен непокрит в наказателното поле и след центриране на Неманя Милисавлевич, отблизо с глава прати топката в далечния ъгъл - 3:0.

В 53-ата минута Камбуров намали на 3:1. Веселин Марчев нахлу отляво в наказателното поле и шутира, но Благой Макенджиев изби. При добавката голмайсторът на "смърфовете" бе безпощаден. Камбуров бе с гръб към вратата, но бързо се завъртя и с плътен удар опъна мрежата.

Малко по-късно само късметът спаси пловдивчани от четвърто попадение. При поредната застаршителна аката на беройци кълбото попадна в краката на Георги божилов, който отправи топовен изстрел. За негово нещастие топката срещна страничния стълб.

В 73-ата минута Камбуров вкара за втори път. Този път нападателят се разписа от дузпа за нарушение срещу Марчев.

В 88-ата минута Станислав Костов отбеляза отблизо за 4:2 след отлично центриране на Том.

В 90-ата Милисавлевич оформи крайното 5:2 с прецизен изстрел с вътрешен фалц в далечния ъгъл.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 13 май - възможност за успешна изява за Близнаците, запознанство ще промени из основи живота на Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 13 май - възможност за успешна изява за Близнаците, запознанство ще промени из основи живота на Стрелците
ПЪРВО В ПИК TV: Борисов подпука ППДБ от Самоков: Абе, Денков, ти си с 20 човека в Брюксел, ние сме с 2000 тука, на кой поставяш условия? (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV: Борисов подпука ППДБ от Самоков: Абе, Денков, ти си с 20 човека в Брюксел, ние сме с 2000 тука, на кой поставяш условия? (ВИДЕО)