BG EN

Берое се споразумя с НАП за дълговете

Футбол

Берое се споразумя с НАП за дълговете

19124
на 26.12.2023
Берое се споразумя с НАП за дълговете
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Берое е постигнал ключово споразумение с НАП относно дълговете на клуба към приходната агенция, твърдят източници на "Спортал".

препоръчано

Според тях то е в сила от известно време и "заралии" трябва да изплащат по 10 000 лева месечно.

Договорката дава глътка въздух на шампиона на България за сезон 1985/86, който не е в цветущо финансово състояние по подобие на доста родни клубове.

Според неофициална информация общите задължения на Берое надхвърлят 800 000 лева, като в това число влизат и тези към различни контрагенти.

Споразумението с НАП обаче е ключово и заради лиценза на клуба през следващото първенство

свързани новини
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 11
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК