BG EN

Берое следи ситуацията с нападател на "Ботев" Пловдив

Футбол

Берое следи ситуацията с нападател на "Ботев" Пловдив

6887
на 28.04.2015
Берое следи ситуацията с нападател на Ботев Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Берое следи ситуацията с нападател на Ботев Пловдив. Става въпрос за конгоанеца Феребори Доре. През този сезон той играе под наем в ЧФР Клуж. Румънският клуб обаче няма да се възползва от опцията да закупи играча. Доре има договор с „канарчетата” до лятото на 2016 година. Той ще дойде в Пловдив за преговори с ръководството на "жълто-черните" в събота,пише в. „Тема Спорт”.

препоръчано

Тъмнокожият таран ще про¬веде разговори с Иван Джиджев и Иван Йотков относно своето бъдеще. Както е известно, Ботев не е в състояние да плаща заплатата му от 15 000 евро на месец. В момента таванът на възнагражденията е 5 пъти по-малък (3000 евро).

В Берое се надяват да се разберат с колегите си от Коматево и да се подсилят с Доре. В момента реално заралии разполагат само с един типичен централен нападател в лицето на Maпуку. Той обаче е твърде непостоянен в изявите си. Това кара Петър Хубчев да използва на върха на атаката Георги Андонов.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 17
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК