BG EN

Берое ще пазарува само от България

Футбол

Берое ще пазарува само от България

3370
на 19.12.2014
Берое ще пазарува само от България

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Берое стяга селекция само от български играчи от "А" група. Това заяви клубният шеф Илко Русев. Част от набелязаните идват с договори, други ще карат проби, пише "Стандарт". Бъдещето на нападателя Венцислав Христов ще стане ясно до средата на януари. Чува се за интерес от Италия, ЦСКА също иска голаджията, чийто договор изтича след 6 месеца. "Аз категорично казвам, че за Венцислав Христов не сме водили преговори с друг клуб", сподели Русев, "Водил съм разговор с абсолютно всички, с които им изтичат договорите. Те имат желание да продължат в Берое. Няма никакви запитване от Лех (Познан) за Георги Костадинов. Дори не съм убеден, че е наблюдаван", каза още клубният шеф. 


препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК