ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Татяна Буруджиева: Хората са успокоени и очакват добри резултати от правителството - ППДБ с толкова кадрови грешки е недопустимо да казват кое е добро и кое - не (ВИДЕО)
ВИСОКИТЕ ЦЕНИ НА ГОРИВАТА! Смешните 20 евро компенсация на Гюров отиват в историята
СУПЕР ШОУ! Сгащиха бившата вицепремиерка Недина в центъра на София - преследват я с въпрос за.... (ВИДЕО)
Градушка с размери на мандарина удари Трявна (ВИДЕО)
Половин България ще е в жълто за дъжд и студ утре (КАРТА)
ЧАС ПИК
Бесепар: Несериозно е премиерът да протестира за тока – отговорността е негова!
8255
на 25.06.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Несериозно е премиерът да се опитва да мине от другата страна - към протестиращите за цената на тока. Отговорността е негова, той е назначил министрите. Това каза депутатът от БСП Красимир Янков по време на дебата за промените в Закона за енергетиката.
препоръчано
Янков се обърна към присъстващата ресорна министърка Теменужка Петкова.
Вие станахте министър не с идеята, че сте дългогодишен експерт, а че сте добър администратор, обяви той, след което обвини Петкова, че не била приета навреме наредба, което било сред причините за проблемите в енергетиката.
От думите на Янков стана ясно, че червените няма да подкрепят промените.


