Бетис тръгна с победа при Виктор Санчес

4654
на 19.11.2016

Бетис тръгна с победа при новия треньор Виктор Санчес, след като победи с 2:0 у дома Лас Палмас в първия мач от 12-ия кръг на Примера дивисон.

Двубоят на "Бенито Вийамарин" беше решен още през първата част. Тон за победата даде Бруно Гонзалес, който се разписа в 27-ата минута. Бранителят демонстрира отлична игра във въздуха и с глава засече центриране от корнер на Хоакин. В добавено време на първото полувреме след ново центриране на Хоакин от ъглов удар падна и втори гол за Бетис, като негов автор стана Аиса Манди.

До края домакините умело задържаха своята преднина и така се изкачиха до 12-ото място в класирането  с 14 точки. Лас Палмас е девети с 16.

Спортал

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден