Бетис удари като гост Леванте в мач от първенството на Испания

5771
на 27.02.2018

Отборът на Бетис победи като гост Леванте с 2:0 в последния мач от 25-ия кръг на футболния шампионат на Испания.

Чема от домакините си отбеляза автогол в 55-ата минута, с който Бетис поведе в резултата. В 69-ата минута Серхио Леон оформи крайното 0:2.

След 11-ата си победа за сезона в шампионата Бетис е на седмо място в класирането, като изостава с три точки от градския си съперник Севиля, който е на шестата позиция.

Леванте регистрира 11-а загуба, като е на 17-о място, само на точка над зоната на изпадащите.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете