BG EN

Би Ти Ви ядоса Бареков, той напусна студиото след извънредно включване на Любен Дилов-син по телефона (допълнена)

ЧАС ПИК

Би Ти Ви ядоса Бареков, той напусна студиото след извънредно включване на Любен Дилов-син по телефона (допълнена)

21102
на 23.12.2014
Би Ти Ви ядоса Бареков, той напусна студиото след извънредно включване на Любен Дилов-син по телефона (допълнена)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"България без цензура" е най-голямата част от парламентарната група на "Български демократичен център". Без нас тя няма да съществува, нашите депутати са шест човека. Това каза лидерът на партия ББЦ Николай Бареков пред Би Ти Ви.

препоръчано

Аз съм лидерът на "България без цензура" и ние сме опозиция, добави Бареков.

На въпрос - защо групата е подкрепила Бойко Борисов за премиер, той отговори, че е бил "против", но колегите му в ПГ на БДЦ искали да направят жест на Генерала. Затова и колегите му от "България без цензура" склонили да гласуват "за" него. Те обаче гласували срещу кабинета, тъй като гласуванията за премиер и правителство са отделно.

Бареков обясни, че се е разграничил от групата на БДЦ, понеже Радан Кънев се държал повече като опозиция, отколкото те.

Лидерът на ББЦ скандално напусна студиото на Би Ти Ви, понеже Любен Дилов-син реши да се включи извънредно по телефона.

Аз бях дотук, довиждане, обяви Бареков, здрависа се с водещата Биляна Гавазова и си тръгна.

Преди това той обяви, че Любен Дилов-син все още го чувствал близък, понеже е работил при него и му плащал заплата.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК