ГОРЕЩО
Новото решение на Съда на ЕС е победа за частните болници в България
ГОРЕЩО В ПИК! Радев за американските самолети и Украйна: Правителството изпълнява закона и не води двойнствена външна политика
РЕШЕНО! Американските самолети кацат в авиобазата в Безмер
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски и ДПС със страхотен жест - готови са да дадат сградата на "Врабча" на НАП, ако се повиши събирането на приходи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В навечерието на професионалния празник на библиотечните специалисти – 11 май, Регионална библиотека „Партений Павлович” в Силистра получи ценно дарение, съобщиха от библиотеката. То е от Евгения Владимирова – приятел на културната институция.
препоръчано
Дарението включва книги, които са посветени на историята и културата на българите в земите на Средна Волга от създаването на Волжка България през IХ – Х в. до средата на ХVI век. Автор е д-р Георги Владимиров, който е изследовател на средновековната история и култура, носител на много международни и национални награди.
Освен ценните книги в дарението има и интересна колекция от значки, свързани с различни организации и събития в Силистра.
РЕКОРДНА ГЛОБА: 10 хил. евро на родители на дете, блъснало мъж с тротинетка
5129
преди 23 минути
Остават тлеещи огнища след пожара в Пирин
4672
преди 5 часа


