ГОРЕЩО
УМИЛИТЕЛЕН ДУЕТ: Кокорчо с цицоресто джензи облъчват ефира с банални опорки. Василев готов да коли и беси, ако му се даде власт
РЕАНИМАЦИЯТА Е НАПРАЗНА! Божанков ПРОЧЕТЕ ПРИСЪДАТА на бившата си партия БСП: Там всичко е приключило
СМЯХ ПОД ТЕПЕТАТА: Асен Василев свали официалната риза и ВИЖТЕ какво се появи под сакото му (СНИМКИ)
Тошко Йорданов: Кой по-точно в редовното правителство беше министър на Пеевски? Борисов не беше премиер заради ИТН
ЛЮБОПИТНО! Бойко Борисов дарил на Радев 500 евро
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият нападател на "Ботев" (Пловдив) Феребори Доре се присъедини към новака във френската Лига 1 Анже. Конгоанският национал игра за последно в румънския Клуж, където беше преотстъпен от Ботев. "Жълто-черните" нямаха намерение да задържат тарана, защото не можеха да си позволят високата му заплата.
За Доре това ще е втори престой в Анже. Той носеше екипа на същия тим между 2009 до 2013 година. Договорът му е за срок от два сезона.
За "Ботев" нападателят игра през пролетта на миналата година, като отбеляза 4 гола в "А" група.
препоръчано
Спортал
"Ботев" и Ферибори Доре се разделят след 30 юни
6607
на 10.06.2015
"Ботев" прати Доре в Румъния
7762
на 09.09.2014


