ГОРЕЩО
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Бивш министър на жилищното строителство поема поста на началник-щаб на „Даунинг Стрийт“
3580
на 11.06.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият консервативен депутат Гавин Барнуел, е назначен за началник-щаб на „Даунинг стрийт“, съобщава London Evening Standart, цитиран от „Фокус“.
препоръчано
Министър-председателят Тереза Мей обяви назначението, след като Ник Тимъти и Фиона Хил подадоха оставки.
Гавин Барнуел е бивш министър на жилищното строителство. Той е един от двамата консервативни министри, които загубиха депутатските си места от лейбъристите в Лондон.
Тереза Мей заяви, че е много „доволна“, че Гавин Барнуел е приел новата си позиция.
Един от главните съветници на Тереза Мей подаде оставка
9489
на 10.06.2017
Пет човека запазват постовете си в следващото правителство на Тереза Мей
9713
на 09.06.2017
Тереза Мей ще управлява с Демократичната юнионистка партия
9952
на 09.06.2017


