BG EN

Бивш портиер на "Белене" - депутат от "Атака". Жена му - секретарка на Волен

ЧАС ПИК

Бивш портиер на "Белене" - депутат от "Атака". Жена му - секретарка на Волен

129197
на 10.01.2014
Бивш портиер на Белене - депутат от Атака. Жена му - секретарка на Волен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият портиер в АЕЦ Белене Адриан Асенов е сред най-колоритните народни избраници от "Атака". Младият мъж е завършил средното си образование с диплома Среден 3, коментират негови колеги.

препоръчано

Само за няколко години той успява да се изкачи до върховете на властта и вече е не само депутат, но и член на комисията по енергетика в Народното събрание.

Не по-малко интересна е съдбата на съпругата му Рени. Латино-блондинката е завършила с много изпитания основно образование и малко след това е катапултирана до секретарка на лидера на партияна Волен Сидеров.

Както личи от кадъра, Рени и Адриан са стабилно семейство, което с удоволствие се включва в легендарните купони на депутатите от "Атака".

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Доц. Цеков: Сарафов остава главен прокурор. Само Народното събрание може да промени това. Кампанията на Радев е неприлично богата (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Доц. Цеков: Сарафов остава главен прокурор. Само Народното събрание може да промени това. Кампанията на Радев е неприлично богата (ВИДЕО)
ново
Днес: 72
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК