ГОРЕЩО
Градушка млати пътуващите към Петрохан (ВИДЕО)
СКАНДАЛ В "ПРОМЯНАТА": Един от най-важните им хора в Бургас напусна партията
ГДБОП разкри схема за киберизмами чрез есемеси и съобщения в чат приложения от името на институции (ВИДЕО)
Проф. Михаил Констaнтинов: Трудна и нерешима задача е да се овладеят галопиращите цени
ГОРЕЩО В ПИК: Сянката на НПО над България: как непрозрачните финанси и зависимости подкопават демокрацията и защитават интересите на "жълтопаветието"
СВЕТЪТ ДНЕС
Бивш съветник на Доналд Тръмп готов да дава обяснения пред специалната комисия на Камарата на представителите пто разузнаването
3673
на 24.05.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият съветник в предизборния щаб на президента на Съединените щати Доналд Тръмп Картър Пейдж обяви готовност да даде обяснения пред специалната комисия на Камарата на представителите по разузнаването, съобщава „Фокс Нюз“.
препоръчано
Според информацията Пейдж е изпратил специално писмо, в което обявява готовност да даде показания за предполагаемата връзка между съветниците на Тръмп и руски представители на 6 юни.
Бившият съветник е поставил само едно условие – изслушването му да бъде открито.
По-рано американският сенатор Джон Маккейн призова Доналд Тръмп да признае за намесата на Русия в предизборната кампания, ако е имало такава.
Превод и редакция: ПИК
Проф. Аспарух Илиев: Рискът от пандемия при хантавирус е практически нулев
776
преди 4 минути
Рубин с тегло над два килограма е открит в Мианмар
4185
преди 34 минути
Тръмп: Обама е глупав неудачник
7706
преди 1 часа
Сръбската полиция спря 12 мигранти на границата с България
5335
преди 1 часа


