BG EN

Бивш шеф на НСО: 70% от сигурността е в превантивните мерки

АВТОРСКИ НОВИНИ

Бивш шеф на НСО: 70% от сигурността е в превантивните мерки

4322
на 19.01.2013
Бивш шеф на НСО: 70% от сигурността е в превантивните мерки
"70% от сигурността е в превантивните мерки", каза пред Агенция ПИК генерал Димитър Димитров, бивш шеф на НСО. "Не съм много запознат в детайли как е протекла предварителната подготовка и как са работили службите помежду си, затова не искам да коментирам инцидента с Ахмед Доган", каза пред ПИК специалистът в борба с тероризма. Той не отговори дали в НСО са си свършили добре работата. "На всеки професионалист е ясно, че повечето от 70 на 100 от сигурността зависи от предварителните мерки, които се взимат. Такива мерки трябва да се наложат, за да не се допускат инциденти. След подробен анализ ще мога да бъда по конкретен за евентуални пропуски на служителите на НСО в тази критична ситуация". "Не мога да ви отговоря дали беше достатъчно бърза реакцията на служителите на НСО, както и дали реагираха адекватно за да опазят нападателя от делегатите, които се нахвърлиха върху него", каза още Димитров.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК