ГОРЕЩО
ВРЕМЕТО СЕ ОБРЪЩА: Застудява, силен вятър брули половин България - 20 области с предупредителен жълт код (КАРТИ)
Александър Йорданов за Джиро-то: Видяхме европейска България. Всичко започна от правителството на Росен Желязков
НА ИЗПРОВОДЯК: След екскурзионното в Щатите Дечев и Кандев "кацнаха" в Чеканчево: Узо-музо и... това-онова
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО)
САМО В ПИК ТV! Даниела Везиева с екшън коментар за мерките срещу високите цени на "Прогресивна България": Очакваме нормалност и предвидимост, умори ни влизането от шок в шок (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
Бивш шеф на парламента избухна срещу Гришо: Тупат го като брашнян чувал, защото не помогна на България
7832
на 06.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият председател на Народното събрание Александър Йорданов избухна във „Фейсбук” срещу Григор Димитров след поредната загуба на тенисиста.
препоръчано
Ето какво написа Йорданов:
ХАСКОВЛИЯТА ПАК ГО ОТУПАХА НАБЪРЗО!
Но така е и така ще бъде, защото който не се отзовава на гласа на България, когато тя имаше нужда от него, винаги след това ще губи. И ще го тупат като брашнян чувал. В Куала Лампур го отупаха във втория кръг. В Токио го отупаха в първия кръг. Очакваме вече да го тупат и в "нулевия" кръг.
Григор пак се сгромоляса, този път отпадна на старта в Токио
5559
на 06.10.2015


