ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившата крикет-звезда Имран Хан, извел отбора на Пакистан до световната титла през 1992 година, се закле като премиер на страната, след победата си на изборите на 25 юли, предава „Франс Прес“, цитирана от „Фокус“.
препоръчано
Церемонията в президентския дворец в столицата Исламабад сложи край на десетилетен период на размяна на властта между прогонената „Мюсюлманска лига на Пакистан – Наваз“ и Народната партия на Пакистан, прекъсван само от периоди на военна диктатура.
свързани новини
Бившата звезда в крикета Имран Хан води след изборите в Пакистан
12176
на 26.07.2018
Обявиха резултатите от изборите в Пакистан след два дни отлагане
7767
на 29.07.2018
В Пакистан избират правителство
7908
на 25.07.2018


