BG EN

Бившата жена на Благо Джизъса започна работа

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Бившата жена на Благо Джизъса започна работа

13545
на 17.09.2021
Бившата жена на Благо Джизъса започна работа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившата съпруга на Благой Георгиев-Джизъса - Есмер Омерова, сбъдна голямата си мечта да преподава аржентинско танго на собствен клас. Това издаде самата тя в официалния си профил в социалната мрежа Инстаграм.

препоръчано

Красивата рускиня преподава дисциплината, в която е извоювала световна титла, по групи. Понастоящем продължава да набира кандидати, като всички заявки от страна на желаещите се изпращат отново към официалната й страница. Старт на новото си занимание Есмер поставя в края на миналия месец.

Често под формата на истории, т.е. достъпни само в рамките на 24 часа, тя споделя кратки видеа или снимки от тренировките в залата. Паралелно с професионалните ангажименти тя се грижи за сина си Елай плод от любовта й с родния плейбой, с който се раздели през 2015 г.

свързани новини

В момента и Есмер, и Благой имат половинки до себе си. Брюнетката има връзка с Макс Давидов - красив мачо, популярен с боксовата си кариера. Джизъса пък има връзка с легендарната плеймейтка Златка Райкова. Двамата имат едно дете от общо четири на Георгиев. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 94
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК