BG EN

Бившият директор на ФБР Джеймс Коми се съгласи за открито изслушване в Конгреса

СВЕТЪТ ДНЕС

Бившият директор на ФБР Джеймс Коми се съгласи за открито изслушване в Конгреса

8572
на 20.05.2017
Бившият директор на ФБР Джеймс Коми се съгласи за открито изслушване в Конгреса
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Доскорошният директор на Федералното бюро за разследване (ФБР) Джеймс Коми е дал съгласието си за открито изслушване от специалната комисия по разузнаване към Конгреса на Съединените щати, съобщава „А Фе Пе“, като се позовава на американски сенатори.

препоръчано

Заместник-председателят на комисията по разузнаване в сената на САЩ Марк Уорнър е потвърдил информацията в личния си профил в „Туитър“.

По-рано стана ясно, че председателят на комисията по раузнаване към Сената Ричард Бер и Уорнър са поискали от ФБР документи за контакти на Коми с Белия дом около разследването за намесата на Русия в президентските избори на САЩ през 2016 година.

Превод и редакция: ПИК  

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 118
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК