ГОРЕЩО
Само в Алгарве е по-евтино от Слънчев бряг за семейна почивка в Европа
ИЗВЪНРЕДНО! Радев и "Прогресивна България" подкрепят Йотова за президент
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов: Радев нямаше друг избор, освен да подкрепи Йотова (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият посланик на Иран в Сирия Хосейн Шейхолислам е починал от заболяване, предизвикано от коронавирус. За това съобщава агенция Mehr.
препоръчано
Отбелязва се, че дипломатът е бил откаран в болница, където е починал.
Шейхолислам е бил заместник по международните въпроси на Световната асамблея по сближаване на ислямските течения. Освен това той е бил депутат от Медждлиса (парламента) на Иран.
Министерството на здравеопазването на Иран съобщи на 19 февруари за първите в страната случаи на заразяване с коронавирус. Заразените бяха изолирани в град Кум. Според официалните данни заразените в ислямската република вече са 3513, като до момента са починали 107 души.
свързани новини
Иран потвърди първи случаи на коронавирус
11231
на 19.02.2020
Външно препоръчва да не се пътува до Иран заради коронавируса
10437
на 29.02.2020
Превод: ПИК
Властите в Салвадор забраниха влизането на лица от Иран заради коронавируса
7558
на 29.02.2020
ЗАРАДИ КОРОНАВИРУСА: Турция затвори границата си с Иран
16193
на 23.02.2020


