ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
Футбол
Бившият треньор на Стяуа: Ако не бяха изгонили вратаря, Стяуа щеше да се класира
6658
на 28.08.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият наставник на Стяуа Лауренцио Регемкапф коментира бесен от Саудитска Арабия загубата на Стяуа от Лудогорец и отпадането на румънците от групите на Шампионска лига.
препоръчано
"Ако аз бях треньор на Стяуа, нямаше как да отпаднем от българите. Всички румънци са обидени на Стяуа, на мен също ми е лошо. Трябва да се анализира всичко, за да се вземат правилните решения", каза бившият треньор.
"Стяуа щеше да спчели, ако вратарят на Лудогорец не бе получил червен картон", смята специалистът. Той заявява още, че не вярва Бекали да изгони треньора Гълка.
Лудогорец поздрави героя си на Световното
9313
преди 8 часа
ЦСКА 1948 отказа 400 хил. евро от Левски за национал
8625
преди 10 часа
Испанци отхвърлиха оферта на Левски
7770
преди 11 часа
Основни футболисти искат да си ходят от Локо Пловдив
7183
преди 12 часа


