BG EN

Бившият треньор на Стяуа: Ако не бяха изгонили вратаря, Стяуа щеше да се класира

Футбол

Бившият треньор на Стяуа: Ако не бяха изгонили вратаря, Стяуа щеше да се класира

6658
на 28.08.2014
Бившият треньор на Стяуа: Ако не бяха изгонили вратаря, Стяуа щеше да се класира
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият наставник на Стяуа Лауренцио Регемкапф коментира бесен от Саудитска Арабия загубата на Стяуа от Лудогорец и отпадането на румънците от групите на Шампионска лига. 

препоръчано

"Ако аз бях треньор на Стяуа, нямаше как да отпаднем от българите. Всички румънци са обидени на Стяуа, на мен също ми е лошо. Трябва да се анализира всичко, за да се вземат правилните решения", каза бившият треньор. 

"Стяуа щеше да спчели, ако вратарят на Лудогорец не бе получил червен картон", смята специалистът. Той заявява още, че не вярва Бекали да изгони треньора Гълка. 

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК